Vychádzky

Cestovná kancelária watching.sk ponúka pre všetkých milovníkov rastlín nové výlety za pozorovaním rastlín. Objavte endemické druhy slovenskej flóry a naučte sa rozoznávať bežné kvitnúce rastliny okolo vás.

Poďte s nami pozorovať vzácne druhy kvitnúcich rastlín počas nášho poldňového výletu na Devínsku Kobylu. Detaily nájdete na: http://bird.watching.sk/sk/trips/birdwatching-in-bratislava/devinska-kobyla/

Na jar 2015 organizujeme dve vychádzky pre milovníkov kvetov:

1. vychádzka na Devínsku Kobylu zameraná na pozorovanie vtákov a rastlín.

2. vychádzka do Stupavy zameraná na pozorovanie orchideí.

 

Miesto stretnutia je vždy o 8:45 pod Mostom SNP, doprava na miesto vychádzky je verejnou dopravou. Na miesto vychádzky môžete prísť aj vlastným autom – presné miesto vychádzky a čas príchodu na lokalitu konzultujte s organizátormi (kontakt nižšie). Účastnícky poplatok dobrovoľný.

 

Aktuálne informácie o našom programe, správy z výletov alebo fotografie môžete nájsť aj na našej facebookovskej stránke „bird watching sk“ http://www.facebook.com/bird.watching.sk

 

watching.sk si vyhradzuje právo na menšie zmeny programu bez predchádzajúceho upozornenia. Vychádzky a cyklovýlety sa neuskutočnia v prípade veľmi zlého počasia alebo ak bude vydaná meteorologická výstraha Slovenským hydrometeorologickým ústavom. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na čísle 0948 495 111 alebo e-mailom na info@watching.sk.